You are currently viewing Auto detailing Warszawa – przebieg kompleksowego czyszczenia

Auto detailing Warszawa – przebieg kompleksowego czyszczenia

Wielu kierowców kojarzy auto detailing głównie z dbaniem o wygląd zewnętrzny pojazdu – czyszczeniem specjalistycznymi środkami, polerowaniem, czy zabezpieczeniem lakieru samochodowego. Jak się okazuje, równie ważny jest także detailing wnętrza pojazdu – zyskuje on na coraz większej popularności, ponieważ wielu kierowców zaczyna sobie zdawać sprawę, że samopoczucie ich i pasażerów w dużym stopniu zależy właśnie od czystości pojazdu w środku.

Profesjonalne studio auto detailingu – jakim jest JPD Studio – zawiera w swojej ofercie usługi kompleksowego auto spa. Odwiedzając studio można się zdecydować na łączony pakiet: detailing zewnętrzny (obejmujący auto detailing karoserii i opcjonalnie nałożenie powłoki ceramicznej) i wewnętrzny auto detailing (w ramach prac wykonuje się odkurzanie, mycie i polerowanie każdego zakamarka).

Auto detailing wnętrza pojazdu – usługi auto detailing Warszawa

Czyszczenie wnętrza pojazdu to wieloetapowy proces. Zaczynamy od wyjęcia dywaników, które wymagają osobnego mycia i pielęgnacji. Następnie skupiamy się na odkurzaniu. Robimy to skrupulatnie i dokładnie. Nie możemy przeoczyć żadnego zakamarka samochodu, dlatego demontujemy fotele kierowcy i pasażera, aby zapewnić sobie dobry dostęp i wygodę. Jeśli siedzisko posiada wysuwane elementy – odkurzamy je razem z zagłębieniami w fotelach, gdzie często znajdują się okruszki jedzenia spożywanego w samochodzie przez pasażerów.

Czyszczenie zakamarków samochodu – auto detailing wnętrza

W kolejnym kroku zajmujemy się myciem plastikowych elementów wewnątrz auta – kratki nawiewów, schowki, klamki, radio czy uchwyty na napoje. W trudno dostępne miejsca docieramy za pomocą pędzelka lub dzięki zastosowaniu sprężonego powietrza i odkurzacza, który wyłapuje wszystkie drobiny.

Przechodzimy do zabezpieczenia dedykowanymi środkami elementów auta, aby je odpowiednio zaimpregnować i sprawić, że w przyszłości czyszczenie będzie łatwiejsze. Dzięki zastosowanym preparatom kurz i brud osadza się w mniejszym stopniu we wnętrzu samochodu. Efektem prac jest mniejsze wchłanianie wody lub innych cieczy w głąb materiału i świeży wygląd tapicerki.

Profesjonalne czyszczenie szyb – detailing Warszawa

W JPD Studio Car detailing Warszawa stosujemy najlepsze środki do czyszczenia szyb od wewnątrz. W czasie prac spryskujemy mikrofibrę preparatem, a następnie myjemy szybę i kolejną suchą fibrą (o charakterystycznym krótkim włosiu) polerujemy powierzchnię, aby osiągnąć efekt lustra.

Aby jeszcze skuteczniej pozbyć się smug na szybach korzystamy ze specjalnych lamp inspekcyjnych i czołowych, które pozwalają na precyzyjne czyszczenie szyby tak, aby Klient był w pełni zadowolony z usług auto detailing Warszawa.

Detailing samochodu – przyjemny zapach wewnątrz auta

Środki myjące stosowane przez JPD Studio Auto Detailing Warszawa dają śwetne efekty – nie tylko wizualne, ale także aromatyczne. Preparaty dedykowane myciu wnętrza samochodu są wysoce naaromatyzowane, przez co świeży i przyjemny zapach, przywodzący na myśl woń nowego samochodu utrzymują się w samochodzie na długi czas i znacznie poprawiają komfort przebywania w nim.

Dodaj komentarz