Wielu kierowców auto detailing kojarzy głównie z dbaniem o wygląd zewnętrzny samochodu – czyszczeniem najlepszymi środkami czy polerowaniem w celu wydobycia jak największego połysku lakieru. Jednak równie ważny jest detailing wnętrza pojazdu. Samopoczucie kierowcy i pasażerów w dużym stopniu zależy właśnie od świeżości auta w środku!

Wszyscy lubimy wsiąść do pachnącego samochodu, w którym czujemy się tak komfortowo jak w nowym pojeździe. Taki jest też cel auto detailingu w Starych Babicach. Efekt naszej pracy powoduje, że Klient czuje się jak po wyjeździe z salonu.

Jak zadbać o wnętrze samochodu?

Czyszczenie wnętrza samochodu to proces, przez który trzeba przebrnąć krok po kroku. Zaczynamy od wyjęcia dywaników, które wymagają osobnego sprzątania. Następnie skupiamy się na odkurzaniu. Robimy to skrupulatnie i dokładnie. Nie możemy przeoczyć żadnego zakamarka samochodu, dlatego wyjmujemy lub przesuwamy fotele maksymalnie w przód i tył. Pomaga to wyczyścić najtrudniej dostępne miejsca. Jeśli siedzisko posiada wysuwane elementy – odkurzamy je razem z zagłębieniami w fotelach, gdzie często znajdują się okruszki jedzenia spożywanego w samochodzie przez pasażerów.

Kurz w pozostałych elementach i odpowiednie preparaty

W dalszym kroku dokonujemy kompleksowego mycia plastikowych elementów auta – kratki nawiewów, schowki, klamki, radio czy uchwyty na napoje. W trudno dostępne miejsca docieramy za pomocą pędzelka, przy jednoczesnym przedmuchiwaniu sprężonym powietrzem i odkurzaniu. Zabezpieczamy również wszystkie elementy dedykowanymi do tego preparatami, aby w przyszłości czyszczenie nie było problematyczne. Po zastosowaniu tych środków kurz i brud w mniejszym stopniu osadza się we wnętrzu samochodu. Efektem tych działań jest także mniejsze wchłanianie się wody i  innych cieczy w głąb materiału tapicerki.

Czyszczenie szyb

W jpd studio stosujemy najlepsze środki do czyszczenia szyb od wewnątrz. Spryskujemy mikrofibrę, a następnie myjemy szybę i kolejną suchą fibrą (przystosowaną o krótkim włosiu) polerujemy ją w celu osiągnięcia idealnego efektu.

Dla lepszej widoczności smug na szybach korzystamy z lamp inspekcyjnych i czołowych, które pozwalają nam jeszcze precyzyjniej wyczyścić szyby, tak aby Klient był w stu procentach zadowolony.

Idealny zapach

Wymienione powyżej środki wspomagające czyszczenie auta to nie tylko efekt w postaci wizualnej, ale również świeży i przyjemny zapach. Korzystamy też z idealnie dopasowanych odświeżaczy powietrza do samochodów, które wyniosą komfort przebywania w Twoim aucie na jeszcze wyższy poziom!

Zadbaj o samochód w Jastrzębski Premium Detailing i ciesz się jazdą w odświeżonym aucie!